No 3. līdz 4. maijam Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) basketbolisti viesojās Igaunijas pilsētā Viru, kur piedalījās pārbaudes spēlēs ar vietējās sporta skolas "Parksepa Sk/Vöru" audzēkņiem.
Uzreiz gan jāatzīst, ka madonieši uz šīm spēlēm neaizbrauca kaujas sastāvā, kas, protams, būtiski ietekmēja komandu rezultātus.
Ierodoties Viru piepilsētā Pārksepā, pirmie uz parketa kāpa 1991./92. gadā dzimušie puiši, kas, spēlējot bez trim pamatsastāva spēlētājiem, piekāpās igauņiem ar rezultātu 64 : 87. 1993. gadā dzimušo zēnu komanda, kas atšķirībā no citām vienībām uz kaimiņzemi bija devusies pilnā sastāvā, pirmo spēli aizvadīja gaužām neveiksmīgi, piedzīvojot sakāvi ar rezultātu 44 : 66.
Arī paplucinātā A grupas (1990./91. gadā dzimušie basketbolisti) komanda pirmajā spēļu dienā piedzīvoja zaudējumu, tiesa – šoreiz uzvara pretiniekiem tika atdota pašā mača izskaņā – 67 : 75.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 20.05.2008.
Autors: EDGARS BĒRZIŅŠ
AUTORA foto