Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņi vasarā gana cītīgi gatavojušies jaunajai sezonai – pabūts Jūrmalā pārbaudes sacensībās un treniņos, Rakverē (Igaunijā) starptautiskajā turnīrā, dažādos ielu basketbola turnīros. Tagad cītīgi trenējamies Madonas pilsētas sporta centrā.
Septembra sākumā pēc treneru, vecāku, audzēkņu kopsapulces tika noskaidroti daudzi jautājumi, piemēram, kā labāk strādāt, kā sadarboties un audzināt bērnus par veseliem, vispusīgi attīstītiem, domājošiem jauniešiem un tikai pēc tam par labiem basketbolistiem. Šogad uzsvars tiks likts uz attieksmi un apmeklējumu.
Darba maiņas dēļ uz Rīgu pārcēlies treneris Aivars Naglis, viņa vietā stājies treneris Arvis Grunte, daži labākie jaunie basketbolisti ir mainījuši mācību vietu – skolas, tādēļ arī pametuši Madonas BJSS, bet mums viss turpinās. Šajā sezonā Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā Madonas BJSS piedalīsies ar 5 komandām 2. divīzijā (U-14, U-15 1. komanda, U-15 2. komanda, U-16 2. komanda, U-19), ar 2 komandām mini spēlēs (U-12, U-13) un 2 komandām pašiem jaunākajiem zēniem „Dumle kausā" (U-11, U-10), kas norisināsies skolēnu brīvlaikos (1. posms – 30., 31. oktobrī, 2. posms – 27., 28. decembrī, 3. posms – 27., 28. martā, 4. posms – 1., 2. jūnijā). Ar vienu komandu (U-16) spēlēsim 1. divīzijā. Tātad sanāk 10 komandu jaunatnes piramīda. Tikai ļoti žēl, ka pilsētai tomēr nav savas komandas LBL-3, LBL-2, LBL-1.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.09.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto