Swedbank Jaunatnes basketbola līgā 1. divīzijā kārtējā spēlē U-14 komanda 26. oktobrī Rīgā sacentās ar BS "Rīga/DSN" komandu.
Spraigā un līdzīgā cīņā ar ceturto spēcīgāko komandu Latvijā šajā vecuma grupā pamatlaiks beidzās neizšķirti – 41 : 41. Papildlaikā spēcīgāki, izturīgāki un veiksmīgāki izrādījās pretinieki, kas izcīnīja uzvaru ar rezultātu 43 : 46 (Z. Raimo, N. Stalīdzāns – 12 p.).
29. oktobrī ar Madonas BJSS/SEB komandu ABL viesojāmies Brenguļos, kur ļoti labu spēli aizvadījām pret vienību "Beverīna". Nestabili nospēlējot otro ceturtdaļu, spēle mūsējiem ritēja iedzinēju lomā, bet pamatlaika pēdējā sekundē ar tālu trīspunktnieku rezultātu izlīdzināja N. Meiers – 93 : 99. Papildlaikā sekoja zaudējums – 95 : 99 (M. Sokolovs – 25 p., 10 piespēļu).
30. oktobrī ar U-14 zēnu komandu viesojāmies Liepājā. Pirmajā spēlē pēc tālā brauciena un agrās celšanās gāja pasmagi, tomēr tika izcīnīta uzvara – 78 : 59 (N. Stalīdzāns – 29 p.). Lai pavasarī 2. aplī nebūtu otrreiz jābrauc, nedaudz atpūtāmies pie jūras, vērojām LBL-2 spēli, tad atkal devāmies laukumā. Šoreiz vairs pret pretiniekiem bijības nebija, un mūsu spēlētāji izcīnīja vieglu uzvaru – 76 : 25 (E. Jesajans – 22 p.).
Pašlaik U-14 komanda ar 8 uzvarām un 2 zaudējumiem starp 16 komandām ieņem vietu pirmajā sešniekā.
Šodien pulksten 19 Madonas pilsētas sporta centrā risināsies ABL spēle ar Limbažu komandu, 5. novembrī aicinu aktīvi atbalstīt U-14 komandu pulksten 15.30 spēlē ar BS "Rīga/Pārdaugava", bet 6. novembrī – vecāku uzmanībai – mini spēles U-12 un U-13 komandām ar "Jēkabpili" un "Līvāniem".
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva