Pozitīvu pārsteigumu sagādā U-15 komanda, kas jau 18. septembrī uzvarēja Latvijas otru spēcīgāko komandu – DSN – ar izlases treneri priekšgalā.
16. oktobrī Jēkabpilī U-15 komanda parūpējās par pārsteigumu Latvijas čempioniem – "Ventspilij", kurus mača galotnē pieveica ar rezultātu 72 : 71 (E. Jesajans – 19 p., Z. Raimo – 18 p.). Pie mums, Madonā, viesojās arī Saldus komanda – bronzas godalgas Latvijā ieguvēji. Arī šeit izdevies labs pirmais puslaiks lika viesiem nokārt galvas. Spēle beidzās ar uzvaru – 85 : 73 (Z. Raimo – 34 p., E. Jesajans – 21 p.).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.10.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto