17. un 18. janvārī Madonas pilsētas 1. vidusskolā notika 5. sabraukuma sacensības mini-
spēlēs basketbolā, kurās Madonas BJSS jaunie basketbolisti uzņēma viesus no Rēzeknes, Gulbenes un Jēkabpils.
D-1 (1996. g. dz.) vecuma grupas komanda pirmajā spēlē dramatiskā cīņā zaudēja "Jēkabpilij" ar rezultātu 41 : 43 (N. Truksnis – 15 p.), bet tikpat spraigā cīņā pieveica Rēzeknes "Ezerzemes" komandu ar rezultātu 49 : 47 (R. Kolāts – 24 p.) un arī Rēzeknes rajona komandu – ar 57 : 30 (R. Kolāts – 12 p.).
D-2 (1997. g. dz.) vecuma grupas komanda uzvarēja Rēzeknes komandu "Ezerzeme" ar rezultātu 85 : 44 (Z. Raimo – 35 p.) un arī "Jēkabpili" ar 70 : 50 (E. Lazdups – 22 p.).
Savas pirmās oficiālās spēles Swedbank jaunatnes basketbola līgā aizvadīja arī jaunākie Madonas BJSS basketbolisti – D-3 (1998. g. dz.) vecuma grupa. Saistošā cīņā tika pieveikti Rēzeknes komandas "Ezerzeme" jaunie basketbolisti – 46 : 43 (M. Kalniņš – 17 p.), gūta uzvara pret "Jēkabpili" – 46 : 35 (G. Vizāns – 12 p.) un arī pret "Gulbeni" – 68 : 9 (M. Kalniņš – 13 p.).
Nākamais, 6., minispēļu sabraukums norisināsies 8. februārī Rīgā, Teikas vidusskolā, uzreiz pēc Swedbank jaunatnes basketbola līgas Zvaigžņu spēles 7. februārī, kas notiks 49. vidusskolā.
AutorS: AGNIS BEĶERIS
basketbola treneris
Foto no arhīva