Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu 19. decembrī Madonas pilsētas sporta centrā rīko atklāto turnīru basketbolā vīriešiem "Ziemassvētku kauss 2010".
Sacensībās aicinātas piedalīties basketbola komandas (10 dalībnieku, ieskaitot treneri).
Pieteikšanās ir paredzēta līdz 16. decembra pulksten 15 pie sacensību galvenā tiesneša Agņa Beķera vai sporta skolā. Ar nolikumu var iepazīties mājas lapā www.madonassports.lv, www.madona.lv.
Komandu pārstāvjiem jāierodas uz sanāksmi 18. decembrī pulksten 11 Madonas pilsētas sporta centrā. Basketbola turnīra dienā – 19. decembrī – dalībnieku pārreģistrācija sāksies no pulksten 9, bet pirmās spēles – jau pulksten 10.
Sacensību izspēles sistēmu un spēļu laiku noteiks sacensību organizators Māris Gailums un galvenais tiesnesis Agnis Beķeris pēc pieteikušos komandu skaita.
Ziemassvētku kauss tiks pasniegts 1.-3. vietu ieguvušajām basketbola komandām, paredzēta arī pārsteiguma balva uzvarētājam "Slam dunk" konkursā. Iespējams, ka turnīra laikā atklāsies arī jauni talanti, ko iesaistīt "Madonas BJSS/SEB" komandas sastāvā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ