Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atvadas no ziemas “Smeceres silā”

Redakcija

Autors • 25.03.2009.

Atvadas no ziemas “Smeceres silā”
Burtu lielums

Balts, mirdzošs sniegs, jau pavasarīga saule un aktīva dzīvesveida piekritēji visapkārt. Tāda atmiņā paliks 22. marta svētdiena ar Madonas BJSS rīkoto slēpojumu ""Smeceres sils"-"Smeceres krogs"-"Smeceres sils"", kad tika teiktas atvadas ziemas sezonai.

Vēl gan ziema negrib atdot savas sniega kupenas, un slēpošanas apstākļi "Smeceres sila" trasēs joprojām ir ziemai atbilstoši. Taču noslogotākie slēpotāji sezonas laikā jau mazliet noguruši, piedaloties dažāda ranga atbildīgās sacensībās, kādu šajā ziemā netrūka.

Slēpojumam bija pieteikušies 162 dalībnieki – ne vien no Madonas, bet arī no kaimiņu rajoniem un Lietuvas.

1997. g. dz. un jaunākiem slēpotājiem bija jāveic 3 km distance, bet pārējām grupām – 10 km.

10 km slēpojumā absolūti labāko laiku uzrādīja Jānis Paipals no Gulbenes, otrajā vietā – Mareks Birkentāls no Talsu biatlona kluba, trešais – Madonas BJSS biatlonists Rolands Pužulis.

Interesanti bija vērot slēpotāju jauno maiņu. Bērnu grupā sacentās 39 slēpotāji. Ātrākie bija Kārlis Liepiņš no Cēsīm, Raimo Vīgants no Madonas un Erlandas Mellus no Ignalinas.

Uzvarētājus noteica pa vecuma grupām. Ar rezultātiem var iepazīties mājas lapā www.infoski.lv.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px