9. jūnijā Madonā sākās 2009. gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm un jaunietēm, senioriem (vīri 40+). Abās grupās startēja 6 komandas.
Izspēlējot "apli", dāmām uzvarēja komanda "Fantasy" (Gulbene) – Sandra Ragozina un Madara Umure, otrajā vietā – komanda "Basās" (Gulbene) -Solvita Vīcupa un Inese Ubaga, bet trešajā – "Varavīksne" – Dairita Pulkstene, Linda Klimanova un Sintija Solovjova.
Senioriem neuzvarēta palika komanda "Cartel-AVD" (Madona) – Valdis Paura, Edgars Ratnieks un Arkādijs Strods, otrajā vietā – komanda "SGL" – Sandris Sproģis, Gunārs Latkovskis un Leons Rubulis, bet trešo vietu izcīnīja komanda "Ezis" – Māris Belorags un Jānis Sudārs.
10. jūnijā čempionātā iesaistījās jauniešu un vīru komandas – kopskaitā 21. Iesākumā komandas izspēlēja 6 apakšgrupu turnīrspēles. Katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvējas komandas cīnījās par pirmās kārtas uzvarētāja godu. Spraigās cīņās uzvarēja komanda "Anna" (Vecpiebalga) – Arnis Tunte un Jānis Salmiņš, otrajā vietā ierindojās "Jēkabpils" – Igors Smelovs un Aigars Rumjancevs, bet trešajā – "Mītava" – Ernests Berkmanis un Arvis Kreicbergs (Madona).
Otrā kārta notiks 7., 8. jūlijā. Čempionāta priekšsacīkstes notiks piecās kārtās, četru kārtu 8-12 labākās komandas spēlēs finālā 12. augustā.
Autors: GUNĀRS MATS,
sacensību galvenais tiesnesis