Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atsāk spēlēt pludmales volejbolu

Redakcija

Autors • 17.06.2009.

Burtu lielums

9. jūnijā Madonā sākās 2009. gada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm un jaunietēm, senioriem (vīri 40+). Abās grupās startēja 6 komandas.

Izspēlējot "apli", dāmām uzvarēja komanda "Fantasy" (Gulbene) – Sandra Ragozina un Madara Umure, otrajā vietā – komanda "Basās" (Gulbene) -Solvita Vīcupa un Inese Ubaga, bet trešajā – "Varavīksne" – Dairita Pulkstene, Linda Klimanova un Sintija Solovjova.

Senioriem neuzvarēta palika komanda "Cartel-AVD" (Madona) – Valdis Paura, Edgars Ratnieks un Arkādijs Strods, otrajā vietā – komanda "SGL" – Sandris Sproģis, Gunārs Latkovskis un Leons Rubulis, bet trešo vietu izcīnīja komanda "Ezis" – Māris Belorags un Jānis Sudārs.

10. jūnijā čempionātā iesaistījās jauniešu un vīru komandas – kopskaitā 21. Iesākumā komandas izspēlēja 6 apakšgrupu turnīrspēles. Katras grupas pirmās un otrās vietas ieguvējas komandas cīnījās par pirmās kārtas uzvarētāja godu. Spraigās cīņās uzvarēja komanda "Anna" (Vecpiebalga) – Arnis Tunte un Jānis Salmiņš, otrajā vietā ierindojās "Jēkabpils" – Igors Smelovs un Aigars Rumjancevs, bet trešajā – "Mītava" – Ernests Berkmanis un Arvis Kreicbergs (Madona).

Otrā kārta notiks 7., 8. jūlijā. Čempionāta priekšsacīkstes notiks piecās kārtās, četru kārtu 8-12 labākās komandas spēlēs finālā 12. augustā.

Autors: GUNĀRS MATS,
sacensību galvenais tiesnesis

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px