Rīgā notika 2008. gada atklātais čempionāts 64 lauciņu dambretē invalīdiem. Šim čempionātam pēc Daugavpilī un Madonā notikušajām sacensībām bija izšķirošā nozīme, lai noskaidrotu trīs labākos dambretistus vīriešu un sieviešu konkurencē republikā.
Madonas ISK "Gaiziņš" šoreiz pārstāvēja tikai meirānietis Valdis Mass. Spraigās cīņās uzvarēja dobelnieks Jānis Āriņš (7,5 no 9 punktiem). Ar otro vietu (divi neizšķirti) nācās samierināties Valdim Masam (7 p.). Trešais – arī dobelnieks – J. Piterāns (5,5 p.). Arī kopvērtējumā par republikas čempionu kļuva J. Āriņš (20 p.), V. Masam – otrā vieta (18 p.), bet trešais – J. Piterāns (10 p.). Sievietēm kopvērtējumā uzvarēja A. Emboviča. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma medaļas un balvas, bet kopvērtējuma apbalvošana paredzēta Murjāņos 23. februārī, kad notiks šāgada Latvijas atklātais ziemas čempionāts vieglatlētikā.
Autors: V. SAMS