Ziemeļaustrumu futbola līga pēc gada pārtraukuma atjauno telpu futbola čempionātu. Tajā varēs piedalīties tikai mūsu reģiona komandas no Gulbenes, Madonas, Alūksnes, Balvu un Ludzas rajona.
Turnīrs sāksies novembra beigās un turpināsies līdz nākamā gada februāra nogalei.
Komanda, kas uzvarēs, iegūs tiesības piedalīties Latvijas čempionāta finālposmā. Ceram, ka arī no Madonas rajona būs vairākas komandas, jo iepriekšējos čempionātos labi startēja FK "Kvarcs", Cesvaines un citu komandu futbolisti. Lūgums pieteikties līdz 9. novembrim pa tālruni 29715606.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS