Noslēdzies 8. Latvijas čempionāts skvošā jauniešiem un senioriem. Tas notika 16. oktobrī "Zelta boulinga" kortos Rīgā.
Madonas skvošisti katru gadu Latvijas čempionātos regulāri izcīna godalgotas vietas. Arī šis čempionāts nebija izņēmums.
Savā vecuma grupā (15-17 g.), spēlējot zēnu konkurencē, otro godalgu izcīnīja madoniete Liene Rieba, bet kluba biedrs un arī klasesbiedrs Kristaps Vēzis ierindojās 3. vietā.
Senioru grupā līdz 45 gadiem un grupā 45+ piedalījās divi madonieši – Māris Kalniņš un Voldemārs Svilāns, viņi ieguva attiecīgi 9. un 2. vietu.
Sacensībām noslēdzoties, bija patīkami dzirdēt atzinīgus vārdus par Lienes labo spēli.
Viņa ir saņēmusi piedāvājumu piedalīties Eiropas jauniešu čempionātā nākamā gada martā Vācijā.
Autors: VOLDEMĀRS SVILĀNS,
SB "Madonas skvoša klubs" prezidents
Foto no personiskā arhīva