Šovasar „Starā" jau vairākkārt rakstījām par madonieša Artūra Keiseļa panākumiem karatē savā vecumā grupā un svara kategorijā (līdz 40 kilogramiem), kā arī izcīnīto uzvaru pasaules kausa izcīņā Zviedrijas pilsētā Ešlovā.
Madonas pilsētas 1. vidusskolas 6. klases skolēns Artūrs Keiselis turpina savu uzvaru sēriju, jo, piedaloties sacensībās, gūst tikpat spožus panākumus.
Nupat izcīnīta uzvara vēl vienās sacensībās – Eiropas karatē Grand Prix 5. posma sacensībās Čehijas pilsētā Pilzenē. Patlaban viņš ir līderis arī kopvērtējumā. Vai iegūto pārsvaru Artūram izdosies saglabāt arī atlikušajos divos posmos, uzzināsim pavisam drīz.
Ja 4. novembrī 6. posma sacensībās Beļģijā viņš izcīnīs vietu pirmajā trijniekā, varēs jau sākt rēķināt, vai ir vērts doties uz Venēciju Itālijā, kur 1.-2. decembrī notiks pēdējais, 7., posms, jo uzvara būs tikpat kā nodrošināta. Tiesa, tas ir atkarīgs arī no konkurentu startiem. Viens no sīvākajiem pretiniekiem ir beļģis, un 6. posma sacensības notiek tieši Beļģijā, bet mājās, kā zināms, arī sienas palīdz.
Artūrs gan ir noskaņots sīvai cīņai, nepadoties un gūt nepieciešamos punktus, lai otro gadu pēc kārtas kļūtu par šo sacensību uzvarētāju. Līdzšinējās cīņās viņš ir parādījis, ka tas viņam ir pa spēkam, jo startē ļoti vienmērīgi.
1. posmā Londonā iegūta sudraba medaļa. Dublinā (Īrijā) gan, dalot 4.-5. vietu, madonietis palika bez godalgas, toties Austrijā jau iekļuva pirmajā trijniekā, līdz beidzot Čehijā izcīnīja zelta medaļu. Summējot četros posmos iegūtos punktos, Artūrs Keiselis patlaban ir izvirzījies pārliecinošā vadībā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.10.2007.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA