Madonas BJSS basketbola nodaļas organizētā akcija „Basketbols aicina" notika septembrī. Arī Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līga otro gadu organizē šo sarīkojumu.
Šāds pasākums notiks Madonā novembrī, jo Madonas BJSS basketbola nodaļa pieteicās jau pagājušajā sezonā. Pirmais „Basketbols aicina" sarīkojums notika Valmieras Pār-gaujas pamatskolā 20. oktobrī, kur basketbola nodarbību jaunāko klašu skolēniem vadīja četrkārtējs Latvijas čempions Uģis Viļums un citi BK "Valmiera" spēlētāji.
Pērn Latvijas basketbola līgas spēlētāji vadīja nodarbības jaunāko klašu skolēniem Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Cēsīs, Vallē, Rīgā. Bērni saņēma uzaicinājumu pievienoties sporta skolu treniņgrupām.
Kā intervijā izteicies Latvijas U-14 valstsvienības galvenais treneris un „Rīga/DSN" treneris Mārtiņš Fomins, „šogad basketbolu grib spēlēt daudzi puikas – paldies vīriešu valstsvienībai, kas ar savu labo spēli uztaisīja lielisku reklāmu".
Šajā akcijā katrs dalībnieks saņems īpašo „Basketbols aicina" T kreklu un citas balvas, protams, uzaicinājumu trenēties sporta skolā. Joprojām aicinām pieteikties treniņgrupās 2002., 2003., 2004. gadā dzimušus zēnus.
AUTORS: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto