Madonas BJSS jaunākās grupas (2003. g. dz.) futbolisti aizvadījuši otro sabraukumu Vidzemes jaunatnes futbola čempionātā, kas norisinājās Valmierā.
9. jūnijā komandas tikās Valmierā, kur Madonas BJSS mazajiem futbolistiem bija jāizspēlē 3 spēles. Vispirms ar rezultātu 1 : 4 tika zaudēts Valmieras BJSS-1. Vienīgos vārtus guva M. Stabulnieks. Otrs pretinieks bija „Super Nova" no Siguldas, kas ir čempionāta izteikta līderkomanda, bet Madonas BJSS mazie futbolisti, parādot raksturu un cīņassparu, neļāva pretiniekiem sevi viegli apspēlēt. Spēle noslēdzās ar zaudējumu – 0 : 3, bet jāuzteic mūsu vārtsargs A. Pērkons par teicamo spēli vārtos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.06.2011.
Autors: JĀNIS RUKMANIS,
Madonas BJSS futbola treneris