Baltijas valstu čempionātā BMX sportā šovasar piedalījās arī BMX kluba "Madona" dalībnieks Ritvars Raize, kopvērtējumā iegūstot 1. vietas kausu, un Lelde Šuma, saņemot 2. vietas kausu.
Par audzēkņu sasniegumiem ir gandarīts treneris Jānis Kuprans.
– Baltijas valstu BMX čempionāts rit paralēli Latvijas čempionātam, kas notiek sešos posmos, un beigās saskaita kopvērtējumu. Baltijas čempionāts norisinājās visās trijās valstīs – Igaunijā, Lietuvā un Latvijā. Tā noslēgumā pa braucēju klasēm tika sasummēti visu trīs posmu punkti, noskaidrojot čempionus. Konkurence bija liela, nemaz nebija tik viegli uzvarēt. Ritvaram, kas ir perspektīvs braucējs, veicās visos posmos, un mājās tika pārvests čempionāta uzvarētāja kauss. Latvijas čempionāta kopvērtējumā viņš palika 3. vietā. Mainīgas sekmes bija pagājušā gada uzvarētājai Leldei, kas šogad ieguva 2. vietu. Mēs esam cītīgi pastrādājuši, trenējoties gan ziemā, gan vasarā, tāpēc ir arī labi rezultāti gandrīz katrā klasē – kāds dalībnieks ir vai nu godalgotajā trijniekā, vai olimpiskajā astotniekā. Šis ir sporta veids, kur bez ģimenes atbalsta nekas nesanāk, tāpēc paldies ģimenēm, kas ir kopā ar saviem BMX braucējiem, – saka treneris.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.09.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto