Madonā lielu ažiotāžu sacēlusī LFF kausa astotdaļfināla spēle ir aizvadīta. Ar rezultātu 0 : 11 komanda "Kvarcs/Madona" zaudēja virslīgas līdervienībai "Daugava" no Daugavpils.
Rezultāts it kā likumsakarīgs: vienā pusē – profesionāļi, un futbola spēlēšana ir viņu maizes darbs, pretī – komanda, kas vispār netrenējas, bet savācas kopā uz spēlēm.
Paldies visiem puišiem par līdzdalību spēlēs kausa izcīņā, īpaši tiem, kas, nežēlojot sevi, atstāja visus spēkus laukumā. Domāju, ka skatītāji paši redzēja un novērtēja, kas ir pelnījis aplausus, kas – mazliet žagarus. Komandas vārdā pateicos arī skatītājiem par vētraino atbalstu, Madonas novada pašvaldības sporta darba organizatoram Mārim Gailumam, kas centās visus uzkurināt, kā arī par sapratni un atbalstu. Vislielākais paldies – Jānim Pujatam un viņa komandai, kas sagatavoja stadionu, lai varētu uzņemt virslīgas komandu. Protams, vislielāko atzinību ir pelnījis mūsu komandas ģenerālsponsors Harijs Lucāns, kam šis turnīrs dārgi izmaksāja. Paldies viņam par materiālo nodrošinājumu.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
FK "Kvarcs" menedžere