Šogad ziema mūs ir aplaimojusi ar pamatīgu sniega devu un pagaidām pat nedomā atkāpties. Tā vēl arvien turpina lutināt visus ziemas prieku cienītājus un cilvēkus, kuri labprāt iesaistās ziemas sporta aktivitātēs.
Grēks būtu šo skaisto ziemu neizbaudīt pa īstam! Tieši tāpēc es personīgi vēlos aicināt ikvienu sportiska un veselīga dzīvesveida entuziastu un interesentu piedalīties cikla "Apslēpo Vidzemi trīs nedēļas nogalēs!" tautas slēpojumos, kas norisināsies februārī trīs nedēļas nogales pēc kārtas dažādās Vidzemes pilsētās:
13. februārī – Kvadrum tautas slēpojums Ērgļos;
20. februārī – Fischer tautas slēpojums "Madona" ar GreenDo veselības grupu;
28. februārī – Halti tautas slēpojums "Alūksne".
Esmu pārliecināts, ka, nedēļas nogali pavadot ārpus pilsētas un apvienojot ziemas priekus ar sportisku azartu, ikviens gūs patiesu gandarījumu par lieliski pavadītu dienu.
Tiekamies februāra nedēļas nogalēs!
Autors: GUNDARS UPENIEKS,
bijušais biatlonists un Sportlat vadītājs