MADONĀ no 25. līdz 28. janvārim uzturēsies basketbola komandas no Rīgas, Liepājas, Baltkrievijas, Krievijas, kas mūsu pilsētā ieradušās uz Eiropas Jaunatnes basketbola līgas (EYBL) 2. posma sacensībām.
– Spēlēs arī Madonas BJSS apvienotā komanda ar Jēkabpili (1996. g. dz. puiši), kas ir uzņemta Eiropas Jaunatnes basketbola līgā (EYBL). Spēļu pirmais posms aizritēja Tallinā 24.-27. novembrī, tagad – kārta uzņemt 2. posma komandas Madonā. Spēles noritēs Madonas pilsētas sporta centrā, un ļoti tiek gaidīti līdzjutēji, – aicina treneris Agnis Beķeris.
26. janvārī "Jēkabpils/Madona" tiksies ar BS "Rīdzene" – pulksten 14, bet ar Baltkrievijas komandu no Vitebskas – pulksten 19.20. Visu spēļu grafiks – mājas lapā www.madonassports.lv.
Autore: IVETA ŠMUGĀ