Svētdien, 27. februārī, pulksten 12.30 Alūksnes novada ziemas sporta centrā "Mežinieki" notiks tradicionālais slēpojums "Alūksne 2011", kurā aicināti piedalīties arī Madonas novada slēpotāji.
Kā informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, šāds slēpojums Alūksnē notiek jau vairāk nekā 30 gadu.
Pasākumu organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biatlona klubu "Juniors A". Atkarībā no sagatavotības un vecuma dalībnieki varēs slēpot 1,5 km, 5 km un 15 km distancēs.
Garākā distance – 15 kilometru – paredzēta dalībniekiem, kas dzimuši līdz 1996. gadam, bet 5 kilometru distanci varēs slēpot tie, kas dzimuši no 1997. līdz 2000. gadam. 5 km distancē varēs doties ikviens slēpošanas cienītājs tā sauktajā tautas jeb veselības klasē. Savukārt īsākā distance paredzēta mazajiem slēpotājiem, kas dzimuši, sākot no 2001. gada.
Kā vēstīts nolikumā, slēpojums risināsies brīvā stila solī, bet būs arī klasiskā soļa sliede. Viena apļa garums – 5 km.
Finišā dalībniekus gaidīs silta tēja un balvas ātrākajiem daudzās vecuma grupās.
Pieteikties sacensībām iespējams, līdz 24. februārim nosūtot pieteikumu uz e-pastu [email protected] vai arī sacensību dienā uz vietas.
Autore: IVETA ŠMUGĀ