Madonas Valsts ģimnāzija sesto gadu rīkoja aerobikas festivālu, kas 10. decembra pēcpusdienā priecēja žūriju un līdzjutējus Madonas pilsētas sporta centrā.
Pasākumu atklāja tā organizētāja – Madonas Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja Lana Līcīte, kas sporta stundās audzēkņus ir ievadījusi arī aerobikas soļu apgūšanā. Gatavojoties festivālam, tika novērtēts katras klases ieguldījums, lai radītu priekšnesumu ar savu "odziņu". Pavisam festivālā piedalījās astoņas klašu komandas, kuru priekšnesumu kopā ar devīzi pieteica Madonas Valsts ģimnāzijas sporta sektora vadītājs Emīls Ozoliņš. To, kāds bija izdevies katras klases iestudētais aerobikas priekšnesums, vērtēja aerobikas treneres Elita Gusarova un Vēsma Vārsberga, skolotājas Dairita Pulkstene, Iveta Vabule, Lana Līcīte, kā arī Jānis Švika.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.12.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ