Madonas Valsts ģimnāzijas aerobikas festivāls 7. decembrī pilsētas sporta centrā pārsteidza ar savu programmu – sagatavots visu klašu meiteņu sportiskais sniegums, skaisti un pārdomāti tērpi, komandu vienotība ritmā un mūzikā.
Pēc 11 aerobikas grupu priekšnesumu noskatīšanās žūrijai bija gana grūts uzdevums – izšķirties, kurām komandām dot godalgotās vietas.
Līdz ar 12.c klases priekšnesumu šogad uzvarēja "armijas" disciplīna un pārliecinošais ritms, ko apliecināja arī devīze "Ar cīņas sparu – uz mērķi". Otrā vieta – 11.c klases romantiskajām meitenēm ar lietussargiem, kam piederēja arī daudzu skatītāju simpātijas. Trešajā vietā – saskaņotā 10.b klase ar devīzi "Ar smaidu – vienmēr pa priekšu!". Arī pārējās komandas prata piesaistīt skatītāju uzmanību un saņēma žūrijas atzinību. Kā pastāstīja žūrijas komisijas pārstāve Iveta Vabule, aerobikas festivāls norit jau piekto gadu un ar katru gadu priekšnesumi kļūst arvien interesantāki. Kopā ar viņu priekšnesumus vērtēja Iveta Tole, Vēsma Vārsberga, Aiga Āboliņa, Elita Gusarova.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.12.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto