13. februārī Rīgā, 19. vidusskolā Bolderājā, Madonas BJSS jaunāko vecuma grupu D-2 (1998., 1999. g. dz.), D-1 (1997. g. dz.) zēnu komandām notika 6. mini sabraukuma sacensības basketbolā.
D-2 grupas puiši cieta zaudējumu spēlē ar BS „Rīga 1" komandu (16 : 74, G. Vizāns – 6 p.). Zaudējums sekoja arī BS „Rīga 3" komandai, kur spēlē labākie šīs skolas 1999. g. dz. zēni (23 : 55, M. Kalniņš – 8 p.). Toties izcīnīta uzvara pret BS „Rīga 2" komandu (73 : 35, M. Kalniņš – 14 p.). D-2 grupas zēnu komanda pēc šī sabraukuma 23 komandu konkurencē ar 5 uzvarām un 6 zaudējumiem ieņem 13. vietu.
D-1 grupas puišu komandai ļoti sīvā cīņā tomēr izdevās pieveikt BS „Rīga 1" komandu (57 : 48, Z. Raimo – 29 p.), un vēlāk jau tika gūta uzvara arī pār BS „Rīga 2" komandu (63 : 31, E. Lazdups – 22 p.). D-1 grupas zēnu komanda 14 komandu konkurencē ar izcīnītām 7 uzvarām 7 spēlēs pašlaik atrodas turnīra tabulas galvgalī.
7. sabraukuma sacensības Madonas BJSS jaunajiem basketbolistiem plānotas 6. un 7. martā atkal Rīgā, kad jātiekas ar Juglas, 90. vidusskolas un Daugavas sporta nama komandām.
Madonas BJSS vēl joprojām basketbola nodaļā uzņem 1997., 1998., 1999. gadā dzimušus puišus.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto