Jau trešo gadu tautas skrējiens "Apkārt Madonai" notika ne vairs 1. maijā, bet gan 4. maijā – par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai. Šogad 4. maijs palutināja ar izciliem laika apstākļiem (ne salīdzināt ar iepriekšējo gadu). Saulītei karsējot kā vasarā, uz starta stājās 124 dalībnieki.
Arī šogad tautas skrējienā piedalījās sportisti ne vien no mūsu rajona, bet arī skriešanas entuziasti no Aizkraukles, Cēsu, Gulbenes, Balvu, Jēkabpils, Ludzas rajona. Dalībnieku vidū – motosportisti Jānis un Lauris Daideri no Liezēres, daudzi vieglatlēti, slēpotāji, biatlonisti, kas vēlējās izjust sacensību garu un pārbaudīt savus spēkus.
Par pasākuma sekmīgu norisi rūpējās galvenais tiesnesis Jānis Pomers un Madonas BJSS tiesneši.
Lai apskrietu apkārt Madonai, iepriekšējos gadus bija jārēķinās ar izturību 10,2 km distancē. Šogad sakarā ar pilsētas ielu rekonstrukciju distances garums tika samazināts līdz 7,7 km.
Dalībniekiem bija izvēle – skriet garo distanci (7,7 km) vai īsāko (3,3 km). Lielākā daļa – 79 dalībnieki – izvēlējās veikt goda apli 3,3 km garumā, bet 7,7 km skrējienā savu varēšanu un izturību apliecināja 45 sportisti, kas treniņa nolūkā vēlējās lielāku slodzi.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 08.05.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto