Par sniega krājumiem šogad nav jāuztraucas, ziema negrib atkāpties, un slēpotājus vēl gaida sezonas noslēguma sacensības. Šosestdien, 16. martā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils" 17. reizi norisināsies "Stara" kausu izcīņa stafešu slēpojumā.
Sacensības organizējam sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību un Madonas BJSS tiesnešiem, galvenais tiesnesis – Dainis Vuškāns.
Sacensības sāksies pulksten 12, komandu pārstāvju un tiesnešu sanāksme ieplānota pulksten 11.30. Komandas tiek aicinātas pieteikties laikus. Iepriekšēja pieteikšanās paredzēta līdz 15. marta pulksten 16. Pieteikumi jāsūta uz e-pastu [email protected] vai [email protected]. Protams, komandas varēs pieteikties arī sacensību dienā līdz pulksten 11.15, bet ar attiecīgi lielāku dalības maksu. Lai piedalītos stafetē, ir jāizveido trīs dalībnieku komanda. Jaunākajā grupā slēpos 1997. g. dz. un jaunāki zēni (3 × 3 km) un meitenes (3 × 2 km), bet vecākajā grupā – 1996. g. dz. un vecāki jaunieši, jaunietes, vīrieši, sievietes (3 × 5 km). Ar sacensību nolikumu var iepazīties interneta mājas lapā www.infoski.lv.
Sacensību uzvarētājas komandas saņems Madonas novada pašvaldības gādātus kausus, 1.-3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar Madonas novada pašvaldības diplomiem un piemiņas balvām. Tradicionāli stafetes slēpojuma 1.-3. vietas ieguvēji atbilstoši izcīnītajai vietai balvā saņems laikraksta "Stars" abonementu.
Uz tikšanos sestdien "Smeceres silā"!
Autore: IVETA ŠMUGĀ