Rallijam „Jēkabpils-Madona 2011", kas šajās brīvdienās notiks ar Jēkabpils pilsētas, Salas un Madonas novada pašvaldību atbalstu, starts tiks dots 4. jūnijā pulksten 16 Jēkabpilī.
Laikā, kad par visu ir jāmaksā, daudzi rallija mīļotāji un interesenti nespēj noticēt faktam, ka šo ralliju būs iespējams apmeklēt bez maksas. Organizatori apstiprina, ka tas nav reklāmas triks – iespēju skatīties visus rallija ātrumposmus par brīvu dāvina saldējums „Klasika". Abās autosporta svētku dienās gan Jēkabpilī, gan Madonā līdz ar ralliju norisināsies dažādi izklaides pasākumi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.06.2011.
Autors: ĢIRTS AVOTIŅŠ,
rallija „Jēkabpils-Madona 2011" preses sekretārs