Nu gluži vai neticami – mežmalā zied zilās vizbulītes, bet turpat līdzās – balta sniega trase un slēpotāji. Emocionāli uzlādēts un pozitīvu emociju pārpilns – tāds bija 1. maija slēpojums Madonā, „Smeceres silā", kas ieies vēsturē kā garākās slēpošanas sezonas noslēguma pasākums.
Jautājumam „Kur tad ņēma sniegu?" atbilde radās, ierodoties pavasarīgajā sacensību vietā, kur bija sagatavota 600 m trase ar savestajiem ziemas krājumiem 30-40 cm biezumā. Lielu darbu ieguldīja Artis Dāvis trases sagatavošanā. Faktam, ka 1. maijā plus 12 grādu temperatūrā varēs slēpot, bija noticējuši 150 dalībnieku, kuri vēlējās pielikt punktu 2012./2013. gada slēpošanas sezonai. Savukārt noslēguma masku parādes slēpojumā piedalījās 45 neierastā formā tērpti ļaudis. Starp tiem – Ziemassvētku vecītis, zaķi, vilks, zirgs, sivēns, bite, princese, čiekurs, gailis, pat tautumeita uz slēpēm…
– Tik lielu aktivitāti un atsaucību nebijām gaidījuši, – sacīja sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks. Par to, lai 1. maija pasākums izdotos lieliski, gādāja sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" kolektīvs, Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas tiesneši, atbalstu kā vienmēr sniedza Madonas novada pašvaldība.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.05.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKANIŅA foto