Šodien pulksten 15 Madonas sporta centrā notiks 1. divīzijas spēle basketbolā, Madonas BJSS komandai tiekoties ar Saldus komandu U-14 grupā.
Kā vienmēr gaidīti ir atbalstītāji, jo spēle notiek pašu mājās. Kā sola komandas treneris Agnis Beķeris, labākajam, atraktīvākajam, skaļākajam, spožākajam līdzjutējam – balva no U-14 komandas – enerģijas dzēriens.
Pēc trenera statistikas datiem, Madonas BJSS U-14 komandas kontā ir 14 uzvaru, 3 zaudējumi, bet tabulā pašlaik – 3. vieta. Saldus zēni min uz papēžiem ar 11 uzvarām,
4 zaudējumiem un 6. vietu turnīra tabulā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ