Starp garajām brīvdienām, radu un draugu apciemojumiem, starp dāvanām un ziemas aktivitātēm nevar nepieminēt 24. decembra vakaru – Kristus dzimšanas svētkus.
Madonas katoļu draudze trešo gadu Ziemassvētku vigilijas dievkalpojumu noturēja Madonas kultūras namā, tā paplašinot baznīcas ierobežotās telpas un sniedzot iespēju ikvienam piedalīties Svētajā Misē.
Sprediķī priesteris Rihards Rasnacis akcentēja domu, ka, pateicoties Jēzus personai, varam būt tuvi Dievam un Dievs – mums. Dievs vairs nav kaut kas tāls, neaizsniedzams, Jēzus ienāk pasaulē un apliecina, ka Dievs ir ap mums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.12.2012.
Autore: INESE ELSIŅA