Pēc nedēļas – 20. decembrī – Neredzīgo biedrības biedriem un visiem redzes invalīdiem notiks Ziemassvētku pasākums Jēkabpils kultūras namā.
Kā laikrakstu informē Latvijas Neredzīgo biedrības Jēkabpils novada Madonas reģiona valdes locekle Daiga Akmentiņa, izbraukšana uz pasākumu plānota no Parka ielas Madonā pulksten 9.30. – Būs lielais autobuss, līdzi var ņemt mīļus radus vai draugus, mazu groziņu, dāvanu loterijai Ls 2 vērtībā un labu garastāvokli. Atgriešanās Madonā – pulksten 15.30, – piebilst Daiga Akmentiņa. – Visi mīļi gaidīti un aicināti.
Autore: INESE ELSIŅA