Šis gads tuvojas noslēgumam. Tātad ziemas saulgrieži (dabas atmodas sākums), Ziemassvētki ir klāt.
Svētku noskaņā pabūsim kopā Madonas pilsētas pensionāru biedrības rīkotajā pasākumā 27. decembrī. Pie eglītes aicinām Madonas pilsētas 2. vidusskolas zālē. Līdzi paņemsim Ls 1 dalības maksu un labu noskaņojumu. Sākums pulksten 12.
Priecāsimies jūs redzēt!
VALDE