Šā gada janvārī-jūnijā Latvijas Pasta klienti nodaļās visā Latvijā saziedojuši 10 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmai „Mazajām sirsniņām", kas paredzēta visu Latvijas reģionu smagi slimo bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai, „Staru" informē uzņēmuma ārējo komunikāciju vadītāja Gundega Vārpa.
Viņa akcentē, ka par Latvijas Pastā sešos mēnešos saziedotajiem līdzekļiem nepieciešamā palīdzība tiek nodrošināta 24 bērniem. Divarpus gadu laikā Latvijas Pasta apmeklētāji ziedojuši vairāk nekā 58 000 eiro „Mazo sirsniņu" programmai, un ziedojumu vākšana pasta nodaļās turpinās.
– Par līdzekļiem, ko Latvijas Pasta klienti ziedojuši šā gada pirmajos sešos mēnešos, iespējams apmaksāt ārstniecības un rehabilitācijas kursus 24 bērniem vecumā no četriem līdz 16 gadiem, balstoties uz ārstu sniegtajām rekomendācijām par katram bērnam nepieciešamo terapijas veidu. Regulāri saņemtā terapija būtiski uzlabo smagi slimo bērniņu veselību, veicina viņu attīstību un uzlabo dzīves kvalitāti. Mazie pacienti ir no visdažādākajām Latvijas vietām, piemēram, Dobeles, Jelgavas, Jūrmalas, Krāslavas, Liepājas, Līvāniem, Ventspils, Rīgas, – uzsver Gundega Vārpa.
Labdarības programmas „Mazajām sirsniņām" ietvaros palīdzību gaida 93 bērni, kuru veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai nepieciešami regulāri ārstniecības un rehabilitācijas pasākumi par kopējo summu gandrīz 165 000 eiro. Tāpēc Latvijas Pasta nodaļās ziedojumu vākšana tiek turpināta, ņemot vērā iespējas, ko sniedz uzņēmuma pasta tīkla plašais un sazarotais izvietojums visā Latvijas teritorijā un iedzīvotāju atsaucība ziedojot.
Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns atzīst, ka uzņēmums ir gandarīts, ka var vairākus simtus pasta nodaļu izmantot ne tikai pakalpojumu sniegšanai, bet arī labdarības mērķu nodrošināšanai. „Un te vislielākais paldies mūsu klientiem par atsaucību!"
Arī Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta pauž pateicību Latvijas Pasta darbiniekiem un klientiem, ar kuru starpniecību tiek sniegta palīdzība Latvijas bērniem un viņu ģimenēm.