2. martā pulksten 12 Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas Laimas zālē sāksies Madonas novada vokālo ansambļu skate.
Kā laikrakstu informē novada domes kultūras nodaļas vadītājs Jānis Kļaviņš, šogad skatei pieteicies rekordliels kolektīvu skaits – 15 ansambļi (iepriekš skatēs piedalījās ap 12 vokālo ansambļu). Žūrijas priekšā stāsies gan sieviešu vokālie kolektīvi, gan sieviešu senioru kolektīvi, arī jauktie vokālie ansambļi, vīru ansamblis un ansamblis „Smaidiņš", kurā dzied vecāko klašu skolēni. Viens kolektīvs ieradīsies no Gulbenes.
Ansambļus vērtēs žūrija: diriģents Jānis Sprancmanis, Madonas koru apriņķa virsdiriģents Ārijs Šķepasts un Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte. Labākie kolektīvi tiks virzīti Vidzemes zonas skatei, kas 23. martā notiks Ogres kultūras centrā. Savukārt pēc reģionālajām skatēm uzzināsim tos vokālos kolektīvus, kuri šovasar varēs piedalīties XXV Vispārējos latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos Rīgā.
Autore: INESE ELSIŅA