3. martā pulksten 10 Madonas mūzikas skolā sāksies vokālās mūzikas konkurss „Balsis" un „Līdzbalsis".
To organizē Madonas bērnu un jauniešu centrs, un žūrijā darbosies mūzikas skolas direktora vietniece Ingrīda Gailīte, skolotāja Ija Voiniča, vokālā ansambļa vadītāja Dace Sināte.
Kā laikrakstu informē metodiķe Vija Pelše, konkursam „Balsis" pieteicies tikai viens dalībnieks – Anitas Melnupas vadītais Praulienas pamatskolas 1.-4. klašu vokālais ansamblis. Konkursā „Līdzbalsis" uzstāsies vokālie ansambļi no Vestienas pamatskolas (skolotāja Vineta Dāve), Madonas pilsētas 2. vidusskolas (skolotāja Ilona Nagle), Dzelzavas pamatskolas (skolotāja Dace Kalniņa), Madonas pilsētas 1. vidusskolas (skolotāja Aleksandra Lāce), Lazdonas pamatskolas (skolotāja Iveta Graubiņa-Zviedre) un Barkavas pamatskolas (skolotāja Sandra Solozemniece).
18. martā konkursa „Balsis" Vidzemes zonas skate notiks Madonas kultūras namā. Uz to žūrija izvirzīs vienu kolektīvu no katra novada. Konkursu vērtēs speciālisti no Rīgas.
Autore: INESE ELSIŅA