Madonas pilsētas pensionāru biedrības klubiņā "Pīlādzītis" 25. septembrī pulksten 14 Parka ielā 4.
Šā gada rudens mūsu dārzos ir pārbagāts ar ogām, plūmēm, bumbieriem un āboliem. Koki brieduma smagumā zemu noliekuši zarus, piedāvājot mums savas gardās un veselīgās veltes. Jābūt vien gribai un spējai to visu ne tikai paņemt, izgaršot, bet arī iekrāt garajām ziemas dienām.
Šoreiz klubiņā "Pīlādzītis" runāsim par āboliem. Dalīsimies savā pieredzē, kā protam izmantot ābolus. Bet, lai par to varētu pārliecināties, katrs paņemsim līdzi groziņā vai nastiņā kādu našķi, kura pagatavošanā izmantoti arī āboli. Tie varētu būt visdažādākā sastāva salāti ar ābolu piedevām. Ābolus var cept un vārīt, iepildot izdobtajā viducītī dažādus gardumus – ievārījumu, medu, cukurotas garšvielas… Var cept ābolu "kronīšus" mīklā, iecept tos mazos un lielos kēksiņos, plātsmaizēs un pat kūkās…
Esmu pārliecināta, ka, kopā sanākuši, mēs uzzināsim daudz interesantu un garšīgu ābolu pielietojuma veidu. Būs arī dziesmu konkurss par ābeli un āboliem. Tiekamies "Pīlādzītī"!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa vadītāja