Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Visiem būtu, ko pamācīties!”

Redakcija

Autors • 04.07.2012.

Burtu lielums

Mētrienas centrā, kur ir „Lattelekom" transformatora ēka, līdz šim teritorija vienmēr tikusi apkopta un apsaimniekota, bet pēc darbiem nocirstais, nopļautais vienmēr turpat arī palicis, – tā „Stara" redakcijai atzina kāda mētrēniete, kas dzīvo blakus šai vietai.

Viņa turpināja: – Ja cirta krūmus, sacirstos zarus atstāja turpat, ja bija bojāta ķieģeļu augšējā kārta, tos vienkārši nogrūda zemē un atstāja iedzīvotājiem, kas tur dzīvo un kam tas traucē, savākšanai. Lai ko darīja, vienmēr viss tika atstāts nesavākts. Taču neilgi pirms Jāņiem, kad sakopšanas darbus veica divi „Latvenergo” darbinieki — Juris Kūlītis un Zigmārs Zviedris —, viss tika ļoti godprātīgi padarīts. Gadiem nebija tikusi tīrīta apmale, taču šie darbinieki to cītīgi noberza. Tāpat tur auga mans pūpols, kas jau bija sācis stutēties virsū transformatora ēkai. Man to sen būtu vajadzējis nozāģēt, bet šie kungi mani centušies sameklēt, lai pavaicātu, vai drīkst koku nozāģēt. Tobrīd manis nebija uz vietas, un vīrieši ar satrauktu sirdi pūpolu esot nozāģējuši. Patīkami pārsteidza šo darbinieku sirsnīgā un iejūtīgā attieksme gan pret darbu, gan apkārtējiem iedzīvotājiem, tāpēc es vēlētos viņiem pateikties, kā arī novēlēt citiem būt tikpat saprotošiem un atbildīgiem savā darbā!

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px