Pagājušā gada nogalē jau atkārtoti norisinājās AS „Virši-A" par tradīciju kļuvusī labdarības akcija, kuras ietvaros tiek sagatavotas gardumu paciņas no Latvijā ražotiem saldumiem. Tā kā Madonā jau nepilnu gadu darbojas „Virši-A" degvielas uzpildes stacija, šis jaukais dāvinājums sasniedza arī Madonas mazturīgos pensionārus.
– Ziemassvētku rūķu darbnīca, kurā uzņēmuma „Virši-A" darbinieki sagatavo Ziemassvētku dāvanu paciņas, šogad iepriecināja arī 30 vientuļos, mazturīgos pensionārus Madonā. Mūsu pusē šī labdarības akcija norisinājās pirmo reizi, un cilvēki to uzņēma ļoti labi. Sadarbībā ar Madonas novada sociālo dienestu tika apzināti tie cilvēki, pie kuriem paciemoties, un 28. decembrī pie viņiem tika nogādātas 26 saldumu paciņas. Atlikušās 4 izvadājām pēc svētkiem pie attālākajiem pensionāriem, – pastāstīja AS „Virši-A" DUS „Madona" vadītāja Inese Krēsliņa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.01.2013.
Autors: LAURA VOITIŅA
OĻĢERTA SKUJAS foto