8. jūlijā ikviens aicināts uz Bānīša svētkiem, ko organizē uzņēmums SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis".
Varēs ne tikai braukt ar bānīti, bet brauciena laikā baudīt vīnu un sieru.
Pulksten 13 šaursliežu bānītis ar tvaika lokomotīvi Ferdinandu priekšgalā visus interesentus no Gulbenes dzelzceļa stacijas vedīs aizraujošā ceļā.
Brauciena mērķis ir atbalstīt vietējos mājražotājus. Tā kā ar bānīti brauc cilvēki no visas Latvijas, jau otro gadu uzņēmums šai dienā centīsies radīt interesi par vietējo ražotāju produkciju. Brauciena laikā skanēs dzīvā mūzika, būs dažādi pārsteigumi.
Lai baudītu Vīna svētkus bānītī, jārēķinās, ka brauciens turp un atpakaļ (Gulbene – Alūksne un Alūksne – Gulbene) ar degustāciju maksā 10 eiro.
04.07.2017.