Piektdien, 7. februārī, Cesvaines un Madonas novada pašvaldības apmeklēs izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.
– Iepriekšējā dienā ministre viesosies Cēsu novadā un vakarā ieradīsies Grašu bērnu ciematā, – „Staru" informē Cesvaines novada domes priekšsēdētājs Vilnis Špats. – Vizīte Cesvainē sāksies piektdien no rīta, kad iepazīstināsim ministri ar vidusskolu un mūsu sāpīgāko problēmu – to, ka skolai joprojām nav savas sporta zāles. Sporta nodarbībām tiek izmantota pilsētas sporta halle, kas atrodas aptuveni 2 km no skolas. Pamati jaunajai sporta zālei ielikti līdz ar vidusskolas būvniecību 2007. gadā, bet diemžēl finansējuma trūkuma dēļ tās būvniecība tā arī nav sākusies –
kā zināms, ES līdzekļus šādam nolūkam nav iespējams piesaistīt, nav arī valsts investīciju. Pārrunāsim arī citas ar izglītības jomu saistītās problēmas. Ministre tiksies arī ar novada izglītības iestāžu vadītājiem un vidusskolas pedagogiem.
Pusdienlaikā Ina Druviete dosies uz Madonas novada pašvaldību, kur apmeklēs Madonas Valsts ģimnāziju un pirmsskolas izglītības iestādi „Saulīte". – Pēc pusdienām pulksten 14.30 ministre Madonas kultūras namā tiksies ar novada izglītības iestāžu vadītājiem un pedagogiem, bet vakarpusē dosies uz Barkavas Profesionālo vidusskolu, lai pārrunātu izglītības aktualitātes, – par vizītes plāniem Madonas novadā stāsta Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters. Ministrei ieplānota arī intervija laikraksta „Stars" redakcijā.
Autore: BAIBA MIGLONE