Kaut arī sals vēl neatkāpjas (Madonā naktī dažkārt gaisa temperatūra pazeminās līdz pat -15 grādiem un vēl zemāk), siltie saules stari, kas priecē arvien biežāk, atgādina – līdz pavasarim vairs nav tālu.
Šādās dienās, uzlecot saulītei, to ļoti labi jūt arī daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, kad, pateicoties siltajiem saules stariem, temperatūra dzīvokļos paaugstinās par dažiem grādiem un mājās, kurās ir uzstādīts komfortabls siltuma režīms (dzīvokļos var staigāt basām kājām un plānos T kreklos vai halātiņos), jau rīta agrumā ir jāver vaļā logi, jo nav ko elpot.
Ko darīt šādā situācijā, redakcijai jautā vairāki iedzīvotāji. Jāvēršas mājas valdē, lai tā, sazinoties ar ēkas iekšējo tīklu apkalpošanas uzņēmumu (Madonā to galvenokārt veic SIA „Madonas siltums", SIA „Madonas namsaimnieks" un SIA „Halle B"), mainītu apkures režīmu, pazeminot to par dažiem grādiem.
Šādi rīkoties uzņēmuma mājas lapā www.madonams.lv aicina arī SIA „Madonas namsaimnieks", kas atgādina, ka vēlamo karstā ūdens un apkures sistēmas temperatūru nosaka dzīvokļu īpašnieki.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.02.2013.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA