Iniciatīvas grupa nolēmusi Vidzemes partijas dibināšanas kopsapulci rīkot Rūjienā.
Tā notiks sestdien, 23. jūlijā. Vispirms gan kopsapulces dalībnieki turpat Rūjienā svētku noskaņā nobalsos par Saeimas atlaišanu.
Rūjiena par dibināšanas vietu izvēlēta gan tāpēc, ka ir viena no skaistākajām un aktīvākajām Vidzemes mazpilsētām, gan tāpēc, lai demonstrētu, ka Vidzemes partijai vienlīdz svarīgas būs gan lauku, gan visa izmēra pilsētu intereses.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 18.06.2011.
Autors: GUNTIS GLADKINS,
kopsapulces koordinators