Lai varētu elpot, smieties, staigāt, skriet, mācīties, strādāt, augt – lai varētu dzīvi baudīt, mums jāsargā veselība un par to jārūpējas.
Aprīļa pēdējā nedēļā PII „Kastanītis" tika rīkota veselības nedēļa. Katru dienu bērni iepazinās ar veselīga dzīvesveida aktivitātēm, viņi vēroja, klausījās, taustīja, izsmaržoja, izgaršoja un izpildīja dažādus uzdevumus, ar kuru palīdzību izzināja paši savas spējas. Kopīgās rotaļās un uzdevumu veikšanā sapratām, ka mēs varam būt ļoti laimīgi, jo esam veseli, bet aizdomājāmies, ka ir cilvēki, kuriem nav iespēju sevi izpaust, tāpēc veselība ir jāsargā un par to ir jārūpējas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.05.2011.
Autore: IVETA SPRUKSTE,
Madonas pilsētas PII ,,Kastanītis" skolotāja
ĀRIJAS LOGINAS foto