„Stars" jau rakstīja par Madonas novada bibliotēkas organizēto fotokonkursu „Mana mīļākā vieta Madonā". Izlasot šo ziņu, redakcijai piezvanīja fotogrāfs Jānis Šūsters un vēlējās paust savu nostāju.
– Konkurss rit Madonas pilsētas 90. jubilejas gadā, un konkursam ir mērķis veicināt pilsētas atpazīstamību un savas radošās spējas. Konkurss mudina pamanīt, ieraudzīt, iemīlēt vidi un pilsētu, „kurā esi gaidīts", – pārstāsta Jānis Šūsters. – Aicinājums ir nākotnes formā, bet mana doma ir tāda, ka vajadzēja konkursu izsludināt agrāk un tam kārtīgi gatavoties. Tādām lietām ir jādod laiks – divi, pat seši mēneši, lai interesenti strādā. Citādi – pārcilās vecos krājumus un viss. Lai kā, negribu uzbāzties, bet vēlos palīdzēt cilvēkiem, kas konkursam gatavo bildes. Rosinu organizēt saiešanu, uz kuru paņemt līdzi fotogrāfijas un tad kopīgi izspriest par kadra kompozīciju un citām lietām, kas bildi varētu uzlabot. Tikai tad to ir vērts dot darbnīcā, lai printē A4 formātā. Ja ir cilvēki, kas par šo jautājumu ar mani gribētu tikties, varam sazināties. Mans tālruņa numurs – 26338250.