Iepriekš laikrakstā „Stars" jau informējām, ka diemžēl strupceļā ir nonākusi Madonas novada pašvaldības un Madonas dzīvnieku aizsardzības biedrības (DAB) apsaimniekotās dzīvnieku patversmes sadarbība.
Tā arī līdz šim vēl ir mēģināts mierīgu sarunu ceļā vienoties par iespējamajiem risinājumiem un kompromisu, taču, kā atklāja Madonas novada pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts, šonedēļ abu pušu pārstāvji tiksies jau advokātu klātbūtnē.
Kā iepriekš minēts, Madonas novada pašvaldībai bija noslēgts līgums ar Madonas DAB par tai piederošās ēkas un teritorijas nomu dzīvnieku patversmes vajadzībām. Tomēr pēc pašvaldības, kas arī īpašumā ieguldījusi ne mazums līdzekļu un darba tā labiekārtošanai šim mērķim, ieskatiem dzīvnieku patversme tiekot apsaimniekota ne tā, kā abas puses sākotnēji vienojušās. Tāpēc Madonas DAB pārstāvim tika aizsūtīta vēstule, kurā pausts nodoms sadarbības un nomas līgumus lauzt līdz ar 9. maija iestāšanos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.05.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA