Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

“Vecomāt, to laimestu gan noliec actiņām…”

Redakcija

Autors • 29.01.2014.

“Vecomāt, to laimestu gan noliec actiņām…”
Burtu lielums

Kad piektdienas pēcpusdienā sazinājos ar Veltu Pilāti, viņa jau zināja, ka tradicionālajā „Stara" loterijā ir laimējusi galveno balvu – 100 eiro. To viņai pēc laikraksta saņemšanas bija pavēstījuši tuvinieki, un šī ziņa laikraksta iznākšanas dienā bija pat sasniegusi mazdēlu Jāni, kas studē Rīgā. Piezvanot uz Madonu un apsveicot ar laimestu, Jānis teicis – vecomāt, to laimestu gan noliec actiņām…

Joprojām interesē
– Es patlaban redzu tikai tuvumā, bet interesi par to, kas notiek Madonā, citos bijušajos Madonas rajona teritorijā izveidotajos novados, kā arī valstī, neesmu zaudējusi. Kad ar redzi viss bija kārtībā, abonēju un lasīju daudzus žurnālus un avīzes, bet „Starā" izlasīju visu – no pirmās līdz pēdējai lappusei. Secība katrreiz bija cita, kas nu kuro reizi pirmais saistīja uzmanību. Vienmēr patika izlasīt aprakstus, intervijas ar pazīstamiem cilvēkiem, – atklāja Velta Pilāte. – Tāpat arī tagad, kad pati vairs nevaru lasīt, gribas zināt visu. Bet, kā teica daktere, – kamēr actiņām operāciju neiztaisīšu, tikmēr lasīt nevarēšu. Taču operācijai jau vajag naudiņu, un ir arī jāgaida sava kārta. Rinda ir diezgan liela, acu operācija nozīmēta tikai jūlijā. Sola gan, ka to varbūt varēšot veikt aprīlī, bet, ja ne, būs vien jāgaida vasara. Tomēr ļoti gribētos, lai acis kārtībā tiktu savestas pēc iespējas ātrāk.

Lasa priekšā
Patiesa sirsnība un mīļums viņas balsī ieskanas, kad sāk stāstīt par mazbērniem: – Man ir divi mazdēli, no kuriem viens studē Rīgā, bet otrs – Kaspars – mācās Madonas Valsts ģimnāzijas 11. klasē. Savukārt mazmeita Ieva ir Madonas pilsētas 2. vidusskolas 9. klases skolniece un ir viena no labākajām klasē, viņa mācību semestra noslēgumā vairākus gadus ir saņēmusi Zelta liecību. Viņa, starp citu, bija tā, kas beidzamajā brīdī uz redakciju aiznesa loterijas dalībnieka kartīti. Tā nav pirmā reize, kad piedalāmies „Stara" loterijā, bet iepriekšējos gados laikrakstu abonēju un loterijas dalībnieka kartīti aizpildīju uz meitas vārda, taču šoreiz nolēmu, ka visu noformēšu uz sava vārda. Un, re kā, laimēju galveno balvu! Kad uzzināju, ka esmu laimējusi, aiz saviļņojuma asaras saskrēja acīs.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2014.

Autore: ŽEŅA KOZLOVA

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px