Pagājušās trešdienas, 13. februāra, vakarā Madonas pilsētas 1. vidusskolā notika skolas vecāku padomes ierosināts un kopīgi ar skolotājiem organizēts atpūtas pasākums vecākiem un skolotājiem.
Vēlmi satikties neformālā, brīvā gaisotnē izteikuši gan vecāki, gan skolotāji. Kā arī arvien vairāk skolēnu vecāku vēlas iesaistīties skolas dzīvē, sniegt idejas dažādu sadzīvisku un organizatorisku jautājumu risināšanā, sekot līdzi skolēnu veikumam un procesiem skolā.
Šis bija pirmais šāda veida pasākums skolā, tādēļ organizatori bija rūpīgi pastrādājuši, cerot uz vakara izdošanos. Garlaikoties nenācās, jo gatavojušies bija gan vecāki, gan skolotāji. Turklāt improvizācijas teātra „Tinte" atraktīvā vadītāja Inese Zīle vadīja pasākumu ar sev ierasto humora dzirksti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.02.2013.
Autors: MARĢERS SMUDZIS,
Madonas pilsētas 1. vidusskolas
skolas padomes vadītājs
Foto no pasākuma