Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vasaras nometne norvēģu bērniem

Redakcija

Autors • 04.07.2012.

Burtu lielums

Šonedēļ no 1. līdz 8. jūlijam „Mārcienas muižā" uzturas apmēram 80 cilvēku liela norvēģu delegācija.

– Pēc Līvānu domes ieteikuma un Madonas novada domes priekšsēdētāja Andreja Ceļapītera apstiprinājuma kā labāko vietu savai aktivitātei norvēģi izvēlējās Mārcienu, – „Staru" informē „Mārcienas muižas" saimniece Mairita Solima. – Tā ir nometne, kurā piedalās norvēģu bērni. Viņi vēlas te peldēties, spēlēt volejbolu, braukt ar katamarāniem, tiks organizētas dažādas spēles, atrakcijas, treniņi. Līdz ar bērniem Mārcienā ieradušies arī norvēģu pedagogi un bērnu vecāki. Patiesībā tik liela delegācija Latvijā (nemaz nerunājot par Mārcienu) no Norvēģijas nav bijusi, un tas liecina, ka beidzot ledus ir sakustējies un arī mēs Norvēģijā esam pamanīti.
Mairita Solima piebilda, ka skandināvi uz tūrismu un ceļošanu ir samērā kūtri. „Kā zināms, uz Latviju labprāt brauc vācieši, lietuvieši, krievi, bet norvēģi – reti. Priecājos, ka ar šo nometni būsim ko mainījuši, un, lai cik pie mums ir vēsi, Latvijā tomēr ir nedaudz siltāks un laika apstākļi mīlīgāki nekā Norvēģijā."


Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px