Šogad ziema atnāca ar lielu kavēšanos, bet nu jau nedēļas divas sals neatkāpjas, un, pateicoties tam, āra hokeja laukumu apsaimniekotāji varēja uzliet ledu, lai tie, kam patīk slidošana, varētu baudīt šos ziemas priekus, iemēģināt jaunās slidas, kā arī izmantot treniņiem hokejā.
Kā „Staram" pastāstīja Madonas novada pašvaldības sporta darba organizators Māris Gailums, Madonas pilsētas hokeja laukumu tagad apsaimnieko Madonas bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS), un ir arī hokeja laukuma uzraugs.
Kopš pagājušās nedēļas
– Madonas pilsētas hokeja laukums ir pieejams kopš pagājušās nedēļas, kad tika uzliets pirmais ledus. Ūdeni ņemam no hidranta, tā pietiek, un ūdens, lai uzaudzētu ledu, tiek liets katru vakaru. Gatavojamies šīs sezonas pirmajam Madonas hokeja laukuma turnīram, tas notiks jau šosestdien, 25. janvārī. Ir sastādīts hokeja laukuma izmantošanas grafiks, ko ir apstiprinājis Madonas BJSS un Madonas pilsētas sporta centra direktors Voldemārs Šmugais. Uz šejieni nāk slidotāji un jaunie hokejisti, arī ģimenes ar bērniem, un notiek treniņi hokejā pieaugušajiem. Cenšamies, lai laukuma apmeklētāji pie noteiktā grafika pieturētos, bet dažkārt gadās arī tā, ka slidot vai spēlēt hokeju atnāk cilvēki, kuri negrib to ievērot, līdz ar to rada problēmas citiem, bet ar laiku viss stabilizēsies un ieies savās sliedēs, – uzsver Madonas pilsētas hokeja laukuma uzraugs Guntis Cielaks.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.01.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto