Septembra sākumā laikrakstā „Stars" informējām par kādu SIA „Madonas ceļu būves SIA" veiksmīgi īstenoto labu ieceri – uzņēmums līdz 1. septembrim vietējo reģionālo autobusu maršrutu tarifa pieturās Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas novadā virzienā uz centru, kā arī Madonas pilsētas autobusu pieturās piestiprināja autobusu kustības sarakstus, kopskaitā ap 200 no metāla izgatavotu plāksnīšu. Vienas plāksnītes izgatavošana un uzstādīšana izmaksāja ap 10 eiro.
Gan pasažieru pārvadājumu uzņēmums, gan pasažieri, kuri šādas informācijas pieejamībā ir visvairāk ieinteresēti, cerēja, ka autobusu kustības sarakstu plāksnītes kalpos ilgi, ja ne mūžīgi. Tā domāja arī ilggadējais uzņēmuma autobusu parka direktors Andris Sakne, kas daudzus gadus veic arī deputāta pienākumus un ļoti labi zina, kādas ir iedzīvotāju problēmas un cik svarīga daļai iedzīvotāju ir arī šāda veida informācija.
Taču nepagāja ne mēnesis, kad tika saņemta nepatīkamā vēsts – Bērzaune ir pirmā pietura, kur „uzdarbojušies" vandaļi.
– Šo nepatīkamo faktu, izbraucot kārtējo reisu, 22. septembra rītā atklāja autobusa šoferis. Bērzaunes pieturā otrādi bija apgriezta pati pieturas zīme, un apkārt mētājās saliekta autobusu saraksta plāksnīte, – sarūgtinājumu redakcijai neslēpa uzņēmuma autobusu parka direktors Andris Sakne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.10.2014.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto