Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Uzstāsies 2.-4. klašu kori

INESE ELSIŅA

Autors • 19.01.2016.

Burtu lielums

Piektdien, 22. janvārī, pulksten 16 Madonas kultūras namā notiks novadu apvienības skolu 2.-4. klašu koru koncerts „Kur ko likt?".

Uz mēģinājumu kolektīvi no Ērgļu, Cesvaines, Varakļānu un Madonas novada skolām ieradīsies jau krietni ātrāk. Kā stāsta Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Dace Sināte, šāds koncerts skolēnu koriem ir jau tradīcija. Tā māk­sliniecisko ieceri kopā ar novada skolu kolektīvu diriģentēm veido Madonas skolēnu kordiriģente Ija Voiniča. Tradicionāla ir arī sadarbība ar Madonas bērnu un jauniešu centra teātra studiju „IemīlēTS", kas papildina koncerta priekšnesumus ar teātra spēles elementiem.
Koristu vecāki un vecvecāki aicināti atbalstīt koncertu ar savu klātbūtni, jo vairāk tāpēc, ka šoreiz pasākums veltīts biedrības „Mēs saviem bērniem" nodomam – ģimenēm, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, organizēt vasaras nometni. Četru dienu vasaras nometne ir biedrības „Mēs saviem bērniem" lielais sapnis. Tā kā biedrības bērni ir ar īpašām vajadzībām, došanās uz nometni bez vecāku vai aizbildņu klātbūtnes nav iespējama, un tas krietni sadārdzina nometnes izmaksas.
Koncerta laikā būs iespēja ziedot nometnei, kas tās dalībniekiem paver iespēju atpūsties no sarežģītās ikdienas, gūt pozitīvus iespaidus un emocijas, kā arī iemācīties ko jaunu.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px