Piektdien, 22. janvārī, pulksten 16 Madonas kultūras namā notiks novadu apvienības skolu 2.-4. klašu koru koncerts „Kur ko likt?".
Uz mēģinājumu kolektīvi no Ērgļu, Cesvaines, Varakļānu un Madonas novada skolām ieradīsies jau krietni ātrāk. Kā stāsta Madonas bērnu un jauniešu centra metodiķe Dace Sināte, šāds koncerts skolēnu koriem ir jau tradīcija. Tā māksliniecisko ieceri kopā ar novada skolu kolektīvu diriģentēm veido Madonas skolēnu kordiriģente Ija Voiniča. Tradicionāla ir arī sadarbība ar Madonas bērnu un jauniešu centra teātra studiju „IemīlēTS", kas papildina koncerta priekšnesumus ar teātra spēles elementiem.
Koristu vecāki un vecvecāki aicināti atbalstīt koncertu ar savu klātbūtni, jo vairāk tāpēc, ka šoreiz pasākums veltīts biedrības „Mēs saviem bērniem" nodomam – ģimenēm, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, organizēt vasaras nometni. Četru dienu vasaras nometne ir biedrības „Mēs saviem bērniem" lielais sapnis. Tā kā biedrības bērni ir ar īpašām vajadzībām, došanās uz nometni bez vecāku vai aizbildņu klātbūtnes nav iespējama, un tas krietni sadārdzina nometnes izmaksas.
Koncerta laikā būs iespēja ziedot nometnei, kas tās dalībniekiem paver iespēju atpūsties no sarežģītās ikdienas, gūt pozitīvus iespaidus un emocijas, kā arī iemācīties ko jaunu.