Pirms gada politiskās partijas, spēku un naudu nežēlojot, devās izšķirošā cīņā par iekļūšanu 10. Saeimā. Gads pagājis, parlaments atlaists, un partijām ar deputātu kandidātiem atkal jācīnās par to pašu, par ko viņi cīnījās pirms neilga laika, vienīgi pašlaik naudas un laika ir krietni vien mazāk.
Pirmā savus deputātu kandidātus Vidzemes vēlēšanu apgabalā madoniešiem pagājušajā nedēļā atrādīja „Vienotība". Tiesa, kandidātu un partijas biedru skaits būtiski pārsniedza uz tikšanos atnākušo madoniešu skaitu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.08.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto